خانه / آموزش / آموزش های متفرقه / رفع مشکل ذخیره منوها و رفع محدودیت تعداد منوها در وردپرس

رفع مشکل ذخیره منوها و رفع محدودیت تعداد منوها در وردپرس

 
  یکی از مشکلاتی که در سایتهای پر محتوا مشاهده میشود این است که اگر تعداد منوهای شما زیاد باشد تا تعداد مشخصی امکان ساخت منو در وردپرس را خواهید داشت و با اضافه کردن منو جدید عملا ذخیره انجام نمیشود!
در این بخش از مطالب آموزش وردپرس یه آموزش حرفه ای و کاربردی رو می خوام ارائه بدم آموزش رفع مشکل محدودیت آیتم های منو در وردپرس , اگه شما تو منو های بالای سایتتون ایتم های کمی قرار داده باشید مطمئنا هیچ وقت با این خطا برخورد نکردید اما سایت هایی که بخوان منوهایی که در بالای سایت شون به نمایش میزارن تعدادشون زیاد باشه مثلا بیش از ۱۰۰ آیتم باشه این تعداد منو در وردپرس ذخیره نمیشه و بر اساس محدودیتی که در ذخیره منوها هست مواردی ذخیره میشه.

۱

برای حل این مشکل اگر در لوکال کار میکنید بایستی از xampp یا wamp فایل php.ini را باز کرده، عبارات max_input_vars و max_execution_time را جستجو کنید و مقدار مقابل آنها را عددی بالای ۳۰۰ قرار دهید و ذخیره کنید. به خاطر داشته باشید که پس از ذخیره حتما نرم افزار wamp یا xampp خود را ریستارت کنید.

رفع مشکل ذخیره منوها و رفع محدودیت تعداد منوها در وردپرس
۲

و اما کاربرانی که روی هاست کار میکنند برای رفع این مشکل میتوانند از ۲ روش زیر استفاده کنند: روش اول: در ریشه اصلی سایت خود و در پوشه ی public_html فایلی به نام .htaccess ایجاد کرده و مقادیر را مانند نمونه مقابل، درون فایل ایجاد شده(.htaccess) قرار دهید و ذخیره کنید. روش دوم: با پشتیبان هاست خود تماس گرفته و از او بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

شماره تماس جهت رفع مشکل شما ۰۹۰۱۳۵۶۴۷۰۵

درباره WEB

WEB

دوباره چک کنید

بازاریابی اینترنتی

نکات بازاریابی محتوا

سلام دوستان عزیز بیگ تم با مفهوم بازاریابی محتوا آشنا شدیم ،حال در این مطلب …